Verder verloop competite

Beste leden van Biljartverenging “De Punt”

 

Helaas is het vanwege de door het kabinet genomen maatregelen tegen COVID-19 niet mogelijk om de competitie de komende weken voort te zetten conform het geplande speelschema. Café de Punt biedt wel de ruimte om in onderling overleg met de teams geplande wedstrijden op een zaterdag- of zondagmiddag te spelen. Dus als je als team een wedstrijd in de planning hebt dan kan je die in onderling overleg op een zaterdag- of zondagmiddag inplannen, e.e.a. wel afhankelijk van eventuele andere evenement in Café de Punt. Graag ingeplande wedstrijden melden bij de Wedstrijdsecretaris die zal dan kunnen aangeven of er ruimte is op de geplande dag.

Bij het spelen van wedstrijden vragen wij natuurlijk de algemeen bekende regels m.b.t. COVID-19 te houden en je aan de horeca regels te houden die voor Café de Punt gelden.

 

Met vriendelijk groet,

 

Het Bestuur.

© Copyright 2016 - Biljartvereniging de Punt / P&DV Creations