Nog even en dan is het zover !

Beste leden van Biljartverenging “De Punt”

De competitie is in volle gang en nadert al bij het einde voordat we aan de play- offs gaan beginnen. Met nog 2 speelronden te gaan zijn de verschillen voor de play-off posities ongekend klein en spannend. Hierbij willen wij vast op voorhand aangeven wat bepalend is voor de eindrangschikking van de stand na de reguliere competitie:

  • De rangschikking wordt bepaald door het aantal behaalde punten per team in de reguliere competitie.
  • Als er teams met hetzelfde aantal punten gelijk eindigen dan wordt de rangschikking als 1e bepaald door te kijken naar het aantal behaalde punten in de onderlinge wedstrijden. Het team met de meeste punten wordt dan als hoogste gerangschikt.
  • Als na bovenstaande bepaling de teams nog steeds gelijk staan dan wordt gekeken naar het totaal aantal gewonnen wedstrijden gedurende de reguliere competitie. Het team met de meest gewonnen wedstrijden wordt dan als hoogste gerangschikt.
  • Als na bovenstaande bepaling de teams nog steeds gelijk staan dan wordt er beslissingswedstrijd gepland op zondag 2 april of maandag 3 april.

    We hopen jullie hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en allemaal nog heel veel succes de laatste 2 speelronden!

    Met vriendelijk groet, Het Bestuur.

© Copyright 2016 - Biljartvereniging de Punt / P&DV Creations